Versoepeling Corona maatregelen per 20 september 2021

17 september 2021

Beste ouders/verzorgers,

Vanaf maandag a.s. worden de Corona maatregelen versoepeld. Voor onze leerlingen houdt dit in dat bij een positieve Corona uitslag niet de gehele groep in quarantaine hoeft. Alleen de kinderen die in nauw contact zijn geweest moeten mogelijk in quarantaine. Dit wordt in overleg met de GGD bepaald. 

 

Het beleid op ons Kindcentrum ten aanzien van ouders is onveranderd gebleven. Dit houdt in dat u, net zoals nu, gewoon welkom bent op het plein en op afspraak in de school. Ook gaan we per activiteit bekijken hoe we ouders kunnen betrekken en in welke vorm. 


We merken dat het heel fijn was om elkaar de afgelopen weken weer fysiek te kunnen ontmoeten en hopen dat we dit steeds meer kunnen uitbouwen. 

 

Met vriendelijke groet,

 

Carolien Haverkort 

 

Deze website maakt gebruik van cookies. Wij gebruiken cookies om het gebruik van de website zo optimaal mogelijk te laten verlopen. Door op ‘Akkoord’ te klikken of door te gaan met gebruik van de website ga je akkoord met het gebruik van deze cookies.


Of klik hier voor meer informatie.